اپديت بازي ها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  script src="http://www.niloblog.com/css/jspopunder.js">

  برچسب ها

   بازی Splinter Cell Blacklist کمی بعد از وقایع عنوان Conviction روی خواهد داد و در این قسمت از بازی سم فیشر دیگر یک فرد کهنه کار با موهای جوگندمی نخواهد بود بلکه او باز هم با همان دوربین دید در شب معروف و دوست داشتنیش برگشته تا دوباره شما را بر یک چالش بزرگ مانند گذشته آماده کند ، در Splinter Cell Blacklist گیم پلی بازی تغییرات زیادی را متحمل شده و شما به راحتی خواهید توانست از محیط اطراف خود بالا بروید ، بپرید ، جنب و جوش داشته باشید وحتی مبازره های تن به تن بسیار عالی و مهیجی را نیز تحربه خواهید نمود که  به طور حتم آن هیجان نسخه های قبل را البته این بار بهتر و کامل تر خواهید داشت. داستان Splinter Cell Blacklist در مورد تعدادی از دشمنان است که توسط سازمان جاسوسی در لیست سیاهی قرار گرفته اند و حالا سم باید در ماموریت های خطیر به سراغ دشمنان برود . با استفاده از آپدیت بازی Splinter Cell Blacklist خواهید توانست تا بازی خود را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید . آپدیت بازی Splinter Cell Blacklist اکثر مشکلات گرافیکی و باگ های بازی را حل خواهد نمود که به شما کمک خواهد کرد تا این بازی را با حداقل مشکلات بر روی سیستم خود اجرا نمایید .

  Splinter Cell Blacklist1 آپدیت بازی Splinter Cell Blacklist

  نویسنده : مسلم بازدید : 892 تاريخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392 ساعت: 14:59

   بازی Company of Heroes 2 در نمایشگاه امسال E3 بسیار خوش درخشید و توانست عنوان برترین بازی این نمایشگاه را نیز از آن خود کند ، Company of Heroes 2 قطعا در بخش هوش مصنوعی از رقیبان خود چند گام فراتر می باشد که قطعا سبب تفاوت این بازی با بازی های مشابه در سبک استراتژیک می باشد ، در این بازی دوربین ، شما را به عمق نبردی سهمگین خواهد برد که وجود جزییات بالا مخصوصا در سربازان شما را از چند کلیک ساده که در بسیاری از بازی های استراتژیک مشاهده می کنید فراتر خواهد برد ، در کل محیط بازی شما قطعا سرما را حس خواهید نمود ، زیرا در این بازی به عنوان یکی از مشخصه های تاثیرگذار بر اساس یک واقعیت تاریخ در نظر گرفته شده است ، این همان سرمایی است که در میان جنگ جهانی دوم ، جان بیش از یک میلیون از سربازان روسی را گرفت . در بازی Company of Heroes تاکتیک های بسیار زیادی وجود دارند که برای پیروزی باید به نحو هوشمندانه ای از آن ها استفاده نمایید ، دور زدن حریفان ، استتارهای دقیق و بی نظیر تنها بخش کوچکی از این تاکتیک های جنگی خواهند بود . با استفاده از آپدیت بازی Company of Heroes 2 می توانید به راحتی بازی خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید و مزایای بروزرسانی آن بهره مند شوید ، همچنین با استفاده از آپدیت بازی Company of Heroes 2  قادر خواهید بود تا به راحتی بازی را در حالت Skirmish اجرا نمایید . 

  ▐Company of Heroes 2 Update v3.0.0.9704 Incl DLC  ▐
   
  ▐قابلیت بازی کردن در حالت Skirmish به صورت آفلاین  ▐
  Company-of -Heroes-2
  نویسنده : مسلم بازدید : 1680 تاريخ : يکشنبه 16 تير 1392 ساعت: 0:53
  برچسب‌ها : Company of Heroes 2, Skirmish آفلاین Company of Heroes 2, Skirmish آفلاین بازی Company of Heroes 2, آخرین آپدیت Company of Heroes 2, آخرین آپدیت بازی Company of Heroes 2, آپدیت Company of Heroes 2, آپدیت آفلاین بازی Company of Heroes 2, آپدیت جدید Company of Heroes 2, آپدیت جدید بازی Company of Heroes 2, آپدیت رفع مشکل برای بازی Company of Heroes 2, آپدیت های بازی Company of Heroes 2, بازی Company of Heroes 2, جدیدترین آپدیت بازی Company of Heroes 2, حل مشکل Skirmish آفلاین بازی Company of Heroes 2, حل مشکل Skirmish بازی Company of Heroes 2, دانلود Company of Heroes 2, دانلود آخرین آپدیت بازی Company of Heroes 2, دانلود آپدیت Company of Heroes 2, دانلود آپدیت جدید Company of Heroes 2, دانلود آپدیت جدید بازی Company of Heroes 2, دانلود آپدیت های بازی Company of Heroes 2, دانلود جدیدترین آپدیت Company of Heroes 2, دانلود جدیدترین آپدیت بازی Company of Heroes 2, رفع مشکل Skirmish آفلاین بازی Company of Heroes 2, رفع مشکلات Company of Heroes 2, مشکل Company of Heroes 2, مشکل Skirmish آفلاین بازی Company of Heroes 2, مشکل Skirmish بازی Company of Heroes 2, مشکلات Company of Heroes 2, کرک Skirmish آفلاین بازی Company of Heroes 2, کرک برای Skirmish آفلاین Company of Heroes 2, کرک فیکس Company of Heroes 2, کرک فیکس بازی Company of Heroes 2,

   بازی های بسیار زیادی را دیده ایم که آینده انسان و زندگی اون در زمین را شبیه سازی نموده اند و روز به روز هم به تعداد این بازی افزوده می شود ولی به طور قطع می توان گفت بازی Remember Me یکی از برترین بازی ها در این زمینه است زیرا  با خود ایده های کاملا جدیدی را به همراه دارد . در بازی Remember Me کار حکومت در کنترل جامعه به جایی رسیده است که حتی می تواند خاطرات آن ها را نیز کنترل نماید و در این بازی نیز قطعا ، داستان با محوریت همین خاطرات رخ خواهد داد . بازی در سال ۲۰۸۴ و در شهر Neo-Paris رخ می دهد ، شخصیت اصلی بازی شخصی است به نام Nilin که در شرکت Memoreyes فعالیت می کند ، این شرکت قادر است تا به راحتی ذهن انسان ها را کنترل نموده و افکار و خاطرات آن ها را بخواند . نیلین نیز یکی از قدرتمند ترین نیروهای این شرکت می باشد که توانایی های او در زمینه کاری خود فراتر از حد انتظار هست .  بعد از مدتی هیئت مدیره شرکت احساس می کنند که این استعداد نیلین می توانند برایشان دردسرساز شود و بنابراین تمام ذهن و حافظه او را پاک می نمایند و حالا نیلین بدون هیچ خاطره و حافظه ای از گذشته ، تنها بر جای مانده است و حالا تنها چیزی که دارد انتقام و مبارزه هست ، به همین دلیل تصمیم می گیرد تا برعلیه این شرکت ضدبشری فعالیت کند. آپدیت بازی Remember Me را برای شما دوستان عزیز آماده نموده ایم که بازی شما را به آخرین نسخه ارتقا می دهد و همچنین بسیاری از باگ ها و مشکلات بازی را رفع خواهد نمود . آپدیت بازی Remember Me را می توانید دریافت نمایید .

  نویسنده : مسلم بازدید : 561 تاريخ : سه شنبه 21 خرداد 1392 ساعت: 18:58

   بازی Resident Evil یکی از محبوب ترین بازی های در ژانر وحشت و هیجان می باشد که از دیرباز پیوسته همراه با دوست دارانش بوده و این همراهی شامل کنسول های مختلف و قسمت های مختلف با رنگ و لعاب متفاوت بود ه ، آخرین قسمت این بازی با عنوان Resident Evil Revelations به تازگی منتشر گردید که داستان بازی باز هم رنگ بوی گذشته را به خود گرفته و داستان بازی در بین قسمت چهارم و پنج اتفاق می افتد جایی که کریس و جسیکا در جریان ماموریت خود گم شده اند و حالا این وظیفه جیل و پارکر است تا به دنبال آن ها ، راهی پر از خطر مرگ در یک کشتی آلوده به ویروس T-Abyss در پیش بگیرند که در آن کشتی تمام کارکنان و خدمه به هیولا ها و موجودات بسیار خطرناک تبدیل شده اند . آپدیت ۱ بازی Resident Evil Revelations را برای شما نموده ایم که شامل برخی ویژگی ها برای اضافه نمودن امکاناتی از جمله تنظیمات موس و برخی تنظیمات گرافیکی به همراه رفع بعضی باگ ها می باشد . آپدیت ۱ بازی Resident Evil Revelations را می توانید دریافت نمایید .

  نویسنده : مسلم بازدید : 408 تاريخ : چهارشنبه 8 خرداد 1392 ساعت: 16:15
  برچسب‌ها : آخرین آپدیت بازی Resident Evil Revelations, آپدیت, آپدیت 1 بازی Resident Evil Revelations, آپدیت Resident Evil Revelations, آپدیت اول بازی Resident Evil Revelations, آپدیت بازی Resident Evil Revelations, آپدیت بازی ها, آپدیت جدید, آپدیت جدید Resident Evil Revelations, آپدیت جدید بازی Resident Evil Revelations, آپدیت سالم Resident Evil Revelations, آپدیت سالم بازی Resident Evil Revelations, آپدیت های بازی Resident Evil Revelations, آپدیت یک بازی Resident Evil Revelations, اولین آپدیت بازی Resident Evil Revelations, جدیدترین آپدیت Resident Evil Revelations, حل مشکل موس بازی Resident Evil Revelations, دانلود آپدیت, دانلود آپدیت 1 بازی Resident Evil Revelations, دانلود آپدیت Resident Evil Revelations, دانلود آپدیت بازی Resident Evil Revelations, دانلود آپدیت جدید Resident Evil Revelations, دانلود آپدیت جدید بازی Resident Evil Revelations, دانلود آپدیت جدید بازی ها, دانلود جدیدترین آپدیت Resident Evil Revelations, رفع اشکالات بازی Resident Evil Revelations, رفع مشکلات بازی Resident Evil Revelations, مشکل در بازی Resident Evil Revelations, مشکل موس بازی Resident Evil Revelations, مشکل موس در Resident Evil Revelations,

   داستان این بازی فوق العاده جذاب است ، ماجرای بازی Metro Last Light در روسیه ای بعد از جنگ اتمی اتفاق می افتد ( شاید جنگ جهانی بعدی ! ) ، جایی که تمام روسیه آلوده به مواد شیمیایی شده و روی زمین هیچ جایی برای زندگی نیست و شاید بگوییم حیات متوقف شده ، حال همه چیز در دنیای زیرزمین جریان دارد ، کانال های زیرزمینی ، مجراها ، تونل ها و مسیرهای مترو مکان اصلی زندگی مردم می باشد و روز به روز وضع بدتر خواهد شد ، Metro Last Light در بین این بازی های با داستان های تکراری با اینکه ایده ی چندان جدیدی را نمی دهد ولی می تواند از لحاظ فنی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد ، باز هم یک منجی و این بار آن منجی Artyom خواهد بود تا از این روزنه ی امید برای مردم استفاده کند و آن ها را از این زندگی وحشتناک نجات دهد . آپدیت ۲ بازی Metro Last Light را برای شما دوستان عزیز آماده نموده ایم که به وسیله ی آن قادر خواهید بود تا بازی خود را بروزرسانی نمایید . آپدیت ۲ بازی Metro Last Light می تواند بعضی از مشکلات گرافیکی بازی را مخصوا در کارت گرافیک های AMD و ATI حل کند و بدین ترتیب از مشکلات گرافیکی بازی کاسته خواهد شد . آپدیت ۲ بازی Metro Last Light را می توانید به صورت رایگان  دریافت نمایید .

  نویسنده : مسلم بازدید : 991 تاريخ : جمعه 27 ارديبهشت 1392 ساعت: 14:02

   بازی God Mode را می توان یک درآمیختگی از افسانه و واقعیت نامید ، داستان بازی تلفیقی از داستان های افسانه ای خدایان یونان می باشد و شما در نقش یک بازمانده از نسل خدایان می باشید که  باید برای  انتقام از Hades که از طرف Mt.Olympus خوانواده شما را کشته است ، به پا خیزید اما اکنون Mt.Olympus ناوبد گشته و حالا این شما هستید که برای خروج از یک زندگی نفرین شده باید تلاش کنید و خود را از وضعیت بدی که در آن قرار دارید نجات دهید و دشمنان شما هم در این راه موجودات پلیدی هستند که دنیای شیطانی زیرزمین سر بر آورده اند . بازی God Mode یک بازی سوم شخصی اکشن می باشد که به شما قابلیت بازی چندتفره و آنلاین با دوستانتان را نیز در اختیار شما قرار می دهد . برای شما در سایت گرند گیم آپدیت یک بازی God Mode نسخه RELOADED را آمده نموده ایم که جدیدترین آپدیت این بازی می باشد . در این آپدیت تغیراتی در بخش چند نفره بازی و شخصی سازی کاراکترها انجام شده است که شما می توانید آپدیت یک بازی God Mode رادرادامه مطلب دریافت نمایید .

   

  نویسنده : مسلم بازدید : 502 تاريخ : دوشنبه 9 ارديبهشت 1392 ساعت: 18:08

   

   دانلود آپدیت دیتابیس بازی PES 2013 Datapack v5.0 برای PC

  تاریخ انتشار: ۲۰۱۳/۰۴/۲۷
  بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
  نوع بازی: ورزشی
  زبان: ENG  
  حجم فایل: ۳۰۰٫۱۳ MB
  جدیدترین ورژن دیتاپک بازی محبوب PES برای PC منتشر شده است. با نصب این دیتاپک خیلی سریع میتوانید کل بازی فوتبال حرفه ای رو تا تاریخ چند روز پیش از نقل و انتقال بازی کنان، اتفاقات، نوع تبلیغات و اسپانسرها و خلاصه هر چیزی رو که در فوتبال واقعی اتفاق افتاده رو در بازیتون آپدیت و بروز کنید. پس از نصب آپدیت کرک بازی را در محل نصب بریزید و اجرا کنید.
  جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …
  نویسنده : مسلم بازدید : 1577 تاريخ : دوشنبه 9 ارديبهشت 1392 ساعت: 17:55

   دومین آپدیت از بازی ترسناک رزیدنت اویل ۶ هم منتشر شد آپدیت قبلی بسیاری از باگ های بازی Resident Evil 6 را رفع کرد این آپدیت هم باگ های زیادتری را حل می کند با نصب این آپدیت به بازی بخش Mercenaries  شخصیت های Left 4 Dead 2 اضافه می شوند و اگر در بازی مشکل مردن شخصیت و یا کرش بازی و … را دارید با این آپدیت مشکلتان رفع می شود .

  نویسنده : مسلم بازدید : 1366 تاريخ : سه شنبه 20 فروردين 1392 ساعت: 14:23

   بازی Crysis 3 چند روزی پیش عرضه شد که با استقبال بی نظیر گیمرهای سرتاسر دنیا روبرو گردید. از ابتدای عرضه ی این بازی چه برای کسانی که بازی را به طور اوریجینال خریداری نموده و همچنین کسانی که به صورت کرک شده بازی را دریافت نموده بودند، مشکلاتی وجود داشت. کمپانی سازنده بازی با ارائه آپدیت بازی، اصلاحاتی را در زمینه باگ های موجود و همچنین مشکلی که در نمایش جزئیات گرافیکی بازی بود برطرف نموده است. شما از هم اکنون می توانید این آپدیت را دریافت نمایید.

  نویسنده : مسلم بازدید : 641 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1391 ساعت: 15:24

   Assassin's Creed III نسخه سوم بازی Assassin's Creed در مورد انقلاب آمریکا و مبارزه آن ها با بریتانیا است.در ACIII در شهرهایی مانند بوستون، نیویورک و فیلادلفیا قرار می گیرید، اما محیط بازی با وجود این شهرها، همچنان وحشی است و از خشونت بالایی برخوردار است. در دموی به نمایش درآمده، بازیکنان کانر را مشاهده می کنند با استفاده از محیط بازی و درختان مختلف و ساختمان ها، مسیرش را طی می کند. آقای الکس هاچینسون (Alex Hutchinson) کارگردان بازی می گوید: "شکل معماها و بالا رفتن از چیزهای مختلف در این بازی متفاوت است. یکی از قسمت های خوب این بازی انیمیشن های کانر است که بسیار زیبا از کار درآمده اند. همچنین شکل بازی به گونه ای است که بازیکنان می توانند معماهای آن را حل کنند، چون المان های آشنایی برای حل کردن آن ها در نظر گرفته شده اند.شخصیت بازی می تواند از بین درختان عبور کند و یا در بوته ها پنهان شود. او از طبیعت وحشتی ندارد و خودش را بخشی از آن می داند. در یکی از مراحل، کانر به شکلی مخفیانه وارد کمپ نیروهای انگلیسی می شود. او از مسیرهای کوهستانی و آبی، راه خودش را به این کمپ باز می کند و به شکلی حرکت می کند که کسی متوجه او نشود. کانر کمپ را بررسی می کند و چیزی نظرش را جلب می کن

  نویسنده : مسلم بازدید : 1266 تاريخ : چهارشنبه 4 بهمن 1391 ساعت: 23:07
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123